Gemeente Hooglede

Milieuraad

De opzet van de gemeentelijke MINA-raad bestaat erin het maatschappelijk draagvlak van het gemeentelijk milieu- en natuurbeleid te verbreden. Binnen de MINA-raad worden items aangaande het milieubeleid besproken en geadviseerd. De adviezen worden overgemaakt naar het College van Burgemeester en Schepenen.

Samenstelling van de MINAHOO:

Aerbeydt Lorenzo Beverenstraat 22 8830 HOOGLEDE Lorenzo.aerbeydt@telenet.be 
Alting Steven Nieuwkerkestraat 4 8830 HOOGLEDE steven@alting.be
Patrick Bruneel Nieuwplaats 19  8830  HOOGLEDE-GITS  patrick.bruneel@c3a.be 
Bellegeer Martine Grote Hazewindstraat 16 8830 HOOGLEDE Geysens.geert@telenet.be 
Broothaers Marcel Leliestraat  2 8830 HOOGLEDE Marcel.broothaers@telenet.be
Debaere Marijke Stationsstraat 41 8830 HOOGLEDE marijke.debaere@hooglede.be 
Delanoy Yvonne Yokkerstraat 2 8830 HOOGLEDE Yvodel@scarlet.be 
Demunster Koen  Kappellestraat 7 8830 HOOGLEDE-GITS Koen.demunster@telenet.be
Deruyter Eric Leenbosstraat 27a 8830 HOOGLEDE-GITS Eric.deruyter@telenet.be
Ester Devos Kleine Stadenstraat 100 8830 HOOGLEDE Georges.deblonde@telenet.be 
Frieda Vandendriessche Hagebroekstraat 3 8830 HOOGLEDE-GITS Vdd_frieda@hotmail.com 
Hilde Uleyn Amersveldestraat  2 8830 HOOGLEDE Uleynhilde@hotmail.com 
Hugo Clarysse Lepelstraat 21 8830 HOOGLEDE Clarho_H@hotmail.com 
Maselis Erik Kleine Stadenstraat 107a 8830 HOOGLEDE Erik.maselis@skynet.be 
Renard Frank Marktplaats 1 8830 HOOGLEDE Frank.renard@hooglede.be
Stefaan Danneels Koolskampstraat  54 8830 HOOGLEDE-GITS Stefaan.danneels@cnh.com 
Vandecaveye Niek Marktplaats  1 8830 HOOGLEDE Niek.vandecaveye@hooglede.be 
Vandekerkhove Daan Hillemolenstraat 6 8830 HOOGLEDE vandekerkhovdaan@hotmail.com
Vandenbroucke Patrick Bruggestraat 80 8830 HOOGLEDE patrickvandenbroucke@hotmail.com
Vanisacker René Diksmuidesteenweg  27 8830 HOOGLEDE vanisacker@skynet.be 
Vanwildemeersch Rik Grote Stadenstraat 16 8830 HOOGLEDE rik.vanwildemeersch@belgacom.net 
Verhoest Koen Grote Noordstraat 52 8830 HOOGLEDE-GITS Verhoestk@wol.be; lieve.geysens68@gmail.com
Delanoy Frits Grote Hazewindstraat  2 8830 HOOGLEDE fritsdelanoy@hotmail.com; annelies_03@hotmail.com
Sophie Wittouck Marktplaats 1 8830 HOOGLEDE sophie.wittouck@hooglede.be
Frederik Demeyere Akkerstraat 25a 8830 HOOGLEDE frederik.demeyere@telenet.be 
Ludwig Steen Middenstraat  110 8830 HOOGLEDE-GITS Ludwig.steen@telenet.be
Jochen Muys Gitsbergstraat 29 8830 HOOOGLEDE-GITS jochenmuys@gmail.com 
Geerolf Dimitri Kwadestraat 159a-b 8000 Roeselare Dimitri.geerolf@politiezoneriho.be