di 23 jun 2026
Momenteel zijn de voorbereidende werken gestart voor de aanleg van een nieuw waterreservoir aan de watertoren in de Kleine Noordstraat. In deze fase worden keerwanden geplaatst om de grondwerken veilig uit te voeren.
Voor de aan- en afvoer van materialen en het werfverkeer wordt gebruikgemaakt van een vaste route via de Bruggestraat, Grote Noordstraat, Ommegangstraat en Kleine Noordstraat.
Fase 1: graafwerken
Vanaf eind juni
Na de voorbereidende werken starten de graafwerken C en nemen ongeveer zes weken in beslag. Tijdens het bouwverlof (van 20 juli tot en met 3 augustus) liggen de werken stil.
Tijdens deze fase geldt een aangepaste circulatie voor vrachtverkeer:
- Lege vrachtwagens rijden via de Kortemarkstraat en Amersveldestraat naar de Kleine Noordstraat.
- Volgeladen vrachtwagens verlaten de werf via de Ommegangstraat, Grote Noordstraat, Amersveldestraat en Kortemarkstraat.
Fase 2: betonwerken
Maand oktober 2026
De betonwerken zijn voorlopig gepland in de maand oktober. Ook hiervoor wordt een vaste rijroute voorzien:
- Aanvoer via de Bruggesteenweg, Bruggestraat, Grote Noordstraat, Ommegangstraat en Kleine Noordstraat.
- Afvoer via de Ommegangstraat, Grote Noordstraat, Lepelstraat en Bruggestraat richting Bruggesteenweg.
De verdere planning wordt in een latere fase geactualiseerd.
