Gemeente Hooglede

Op zoek naar een toffe vakantiejob in 2020?

Gemeente Hooglede en OCMW Hooglede zijn voor de paas- en zomervakantie 2020 op zoek naar verschillende gemotiveerde jobstudenten voor WZC Ter Linde, Groendienst, Poetsdienst, Speelpleinwerking Zoeber en BKO De Boomgaard.

Woonzorgcentrum Ter Linde (paas- en zomervakantie)

Zorgkundigen

Voorwaarden: je hebt het vijfde jaar verzorging succesvol afgewerkt of het eerste jaar verpleegkunde gevolgd.

Verpleegkundigen

Voorwaarden: je hebt het tweede jaar verpleegkunde succesvol afgewerkt.

Poetshulp en Logistieke hulp

Voorwaarden: je bent minstens 16 jaar of je bent minstens 15 jaar en je hebt daarbij de eerste twee studiejaren van het secundair onderwijs afgewerkt.

Info

E-mail: jeanique.vanpeteghem@ocmw-hooglede.be of jan.saelens@ocmw-hooglede.be

Tel: 051/22 66 84 - Contactpersoon: Jeanique Vanpeteghem of Jan Saelens

Groenarbeiders (zomervakantie)

Voorwaarden: je wordt 17 jaar in 2020 en je hebt enige ervaring op vlak van groenbeheer.

Info

E-mail: Chris.anne@hooglede.be 

Tel: 0475/86 50 77 - Contactpersoon: Chris Anne

Poetshulp gemeenteschool (voor de zomervakantie)

Voorwaarden: je bent 16 jaar of je bent 15 jaar en je hebt de eerste twee studiejaren van het secundair onderwijs afgewerkt.

Info

E-mail: Heidi.termote@hooglede.be

Tel: 0475/78 34 15 - Contactpersoon Heidi Termote

Hoofdanimator speelplein Zoeber (paas- en zomervakantie)

Voorwaarden :

  • Je bent vertrouwd met de werking van speelplein Zoeber.
  • Je hebt een attest van (hoofd)animator in het jeugdwerk en je hebt minstens 2 jaar ervaring als animator in het jeugdwerk; OF
  • Je hebt minstens 3 jaar ervaring als animator in het jeugdwerk.

VEREISTEN:

  • Rijbewijs B
  • In bezit van een auto

Info

E-mail: Arne.vangheluwe@hooglede.be

Tel: 0474/56 81 21 - Contactpersoon: Arne Vangheluwe

Kindbegeleid(st)er BKO De Boomgaard (paas- en zomervakantie)

Voorwaarden: je bent minstens 18 jaar en je voldoet aan bepaalde diplomavoorwaarden (na te vragen bij diensthoofd Nancy Huyghe).

Info

E-mail: Nancy.huyghe@hooglede.be

Tel: 051 23 13 96 of 0473 34 36 35 - Contactpersoon: Nancy Huyghe

Gepubliceerd op  ma 03 feb 2020